Ofis Dekorasyon Hizmeti

Ofis Dekorasyon Hizmeti

Ofis Tasarım ve İç Mimarlık Hizmetleri diğer dekorasyonlarla kıyaslandığında daha farklı dinamiklere sahiptir. Günümüzde Ofis Tasarımları için her alanı tek tek ele almanız gerekir. İşte bu yüzden İç Mimarlık Ofisleri‘ne ihtiyaç duyabilirsiniz. Personel çalışma alanları, toplantı odaları, yönetici odaları, yemekhane varsa kafeterya ve sosyal alan gibi tabi bekleme odası ve ofisinizin aynası olan giriş lobi dekorasyonunu da unutmayalım.

 

Mekâna Sıcaklık Katan Ahşap Ofis Tasarımı. Karar verdiğiniz tarza göre ofisinizde kullanılacak malzemeleri belirlemelisiniz. Dokusu, rengi ve hatta desenleri göz önüne alınmalıdır. Tarz sahibi bir ofis için mobilyaların formu, tarzı ve geometrisi ön plana çıkabilir. Ahşap ve metal öğeleri buluşturan ofis mobilyaları muntazam uyum sağlarken, yalnızca beyaz ve sade tonlarla duvar zemini boyaları doğal dokuları daha çok ortaya çıkaracaktır. Kullanım kolaylığı ve konfor açısından omurilik eğrisi oluşturmayacak mobilya aksesuarlarını destek amaçlı kullanabilirsiniz. Dinlenme odasında rahat bir kanepe ile konukların iyi şekilde ağırlanmasını tercih edebilirsiniz.

Eğer ofis dekorasyonu olarak farklı stil öğeleri kullanarak ortamı değiştirmek istiyorsanız, rustik dekorlar da ilginizi çekebilir. Doğal malzemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı rustik dekorlarda doğal ahşap sıcak bir atmosfer oluşturur. Kırmızı tuğla duvar natürel öğelerle uyum sağlar ve bunun yanı sıra daha modern bir planlama için tuğla renkleri alternatifleri mevcuttur. Doğal dokuları en iyi yansıtan kaplamalarla natürel öğeler huzur veren bir atmosfer oluşturur.

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz.
👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?